آخرین مطالب

مدیرعامل شرکت نیرو صنعت خبر داد

نیرو صنعت؛ یک شرکت EPC بومی در سطح رتبه یک کشور صنعت

نیرو صنعت؛ یک شرکت EPC بومی در سطح رتبه یک کشور

  بزرگنمایی:

مهندس حمید مجیدی مدیرعامل شرکت نیرو صنعت با قدردانی از زحمات دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس در حمایت از شرکت‌های تابعه برای حضور موثرتر و پررنگ‌تر در طرح‌های توسعه‌ای صنعت مس و سایر طرح‌های استانی و ملی، گفت: این شرکت انجام حرفه‌ای و درست و با بالاترین سطح کیفیت طرح‌ها را سرلوحه کار خود قرارداده است، به‌طوری‌که در حال حاضر نیرو صنعت به یک شرکت EPC بومی در سطح رتبه یک کشور تبدیل شده است.

به گزارش خریدار به نقل ازمس پرس، مدیرعامل شرکت نیرو صنعت با بیان این مطلب، گفت: روند توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور در جهت دست‌یابی به اهداف سند چشم‌انداز به گونه‌ای است که توسعه معنی‌دار صنعت برق و انرژی و فناوری اطلاعات و ارتباطات را اجتناب ناپذیر کرده است، از این رو کلیه ذی‌نفعان این صنایع می‌باید نقش موثری در جهت توسعه آن ایفا کنند.
به گفته مجیدی شرکت نیرو صنعت با حمایت و پشتیبانی مدیران محترم ارشد شرکت مس و بر اساس تمایلات ذاتی هلدینگ‌های بزرگ صنعتی برای حضور در این عرصه، با مشارکت شرکت‌های سرمایه‌گذاری مس سرچشمه، ایران تابلو و مجتمع صنعتی رفسنجان که نام‌های شناخته شده صنعت می‌باشند، نسبت به تاسیس شرکت نیرو صنعت سرچشمه مبادرت ورزید تا سهم موثر و شایسته‌ای در پاسخ به این نیاز کشور داشته باشد.


ارتقا گرید شرکت به رتبه 2 حوزه نیرو، رتبه 3 ابنیه و 4 تاسیسات و تجهیزات از مهمترین برنامه‌های این شرکت در آینده نزدیک است

وی با بیان این‌که این شرکت در راستای اهداف فوق، در حوزه‌های صنایع، شبکه‌های تولید‌، انتقال و توزیع نیروی برق، ساختمان و ابنیه، مشاوره و نظارت، فناوری اطلاعات و ارتباطات و تحقیق و توسعه فعالیت می‌کند، افزود: در سال‌های اخیر با تمرکز بیشتر بر صنعت مس و فولاد و سرمایه‌گذاری‌های بزرگ در دست اقدام در استان و با رصد فعالیت‌های تولیدی و توسعه‌ای شرکت مس و با توجه به هدف‌گذاری که انجام داده بوده‌ایم به لطف خدا و با تکیه بر توانمندی  475 نفر نیروی انسانی متخصص و کارای شرکت، توانستیم به صورت تخصصی در حوزه‌های مختلف قدرتمندانه ورود کرده و با توانمندی ایجاد شده به عنوان تنها شرکت EPC جنوب‌شرق کشور در حوزه پست های فشار قوی تا سطح 230 کیلوولت  فعالیت کنیم.
مجیدی ادامه داد: این شرکت علاوه بر انجام طرح‌های مورد نیاز شرکت مس پروژه‌های زیادی برای شرکت‌های مختلف دولتی و خصوصی از قبیل برق منطقه‌ای استان، گل گهر، جهان فولاد ، گروه سرمایه‌گذاری ایران و چین، تاپ اکو خاورمیانه و انتقال اسید شرکت مس و ... به اتمام رسانده و هم اکنون نیز در حال اجرای 30 پروژه گوناگون با اعتباری بالغ بر 3000 میلیارد ریال در ارگان‌های مختلف هستیم.
وی تاکید کرد: همچنین در این راستا با توجه به طرح‎های جامع برق شرکت مس و نیازی که در این بخش وجود دارد با تشکیل تیم‌های تخصصی طراحی و اجرا در حوزه جنوب شرق کشور از توانمندی طراحی و اجرای پست‌های فشار قوی برق به صورت EPC برخورداریم.
مدیرعامل شرکت نیرو صنعت در ادامه به پروژه های شاخص انجام شده از سوی این شرکت اشاره کرد و گفت:  احداث پست های برق فشار قوی در سطح استان که به عنوان مثال پست برق 230 کیلولت کارخانه فروکروم رفسنجان در سال 96 توسط وزیر محترم اقتصاد  و کمیسیون اقتصادی مجلس افتتاح گردید و به لطف خدا به عنوان پست برق نمونه استان معرفی شد و احداث بزرگترین مزرعه استخراج رمز ارز کشور به ظرفیت 160 مگاوات برق برای شرکت گروه توسعه سرمایه گذاری ایران و چین به عنوان طرح برتر سال 98 از دیگر افتخارات ماست.
مجیدی تصریح کرد: افزون بر این موارد در حوزه ابنیه پروژه های متعددی در استان‌های کرمان، بندرعباس و سیستان و بلوچستان برای ارگان‌های مختلف مانند شرکت انتقال نفت خلیج فارس و شرکت انتقال آب خلیج فارس نیز انجام شده است.
وی بیان کرد:  هم اکنون نیز در حال تکمیل پست برق 230 کیلوولت معدن مس دره زار متعلق به شرکت مس هستیم که اجرای آن با اعتباری حدود 800 میلیارد ریال از سال 98  آغاز شده و ان شاالله آبان‌ماه سال جاری آماده بهره برداری خواهد شد که خود نمونه ای موفق از پروژه های طرح جامع برق می باشد.
مدیرعامل شرکت نیرو صنعت به سایر طرح‌های در دست اقدام این شرکت اشاره کرد و گفت: همچنین پروژه ورزشگاه سی هزارنفری شهدای مس کرمان با اعتبار بالغ بر  400 میلیارد ریال در حال انجام است و به امید خداوند و با حمایت مدیران ارشد شرکت ملی صنایع مس ایران اوایل سال آینده آماده بهره برداری خواهد شد.
وی افزود: همچنین با اقدامات مهمی که در سال جاری جهت توسعه و تقویت حوزه صنعت شرکت انجام دادیم موفق به اخذ پروژه احداث کارخانه کود شیمیایی در مجتمع صنعتی رفسنجان شده ایم که قرارداد آن نهایی و در حال امضا می‌باشد. در شرکت مس نیز در این حوزه کار مشاوره و نظارت بر طرح احداث مخازن سایت‌های بندرعباس و رفسنجان و زیرساخت‌های انتقال اسید مجتمع مس به اسکله بندر عباس که از ابتدا به این شرکت واگذار شده در مرحله پیشرفت مناسب و عمدتاً آماده بهره برداری است.
مجیدی اضافه کرد: همچنین در حوزه بهره‌برداری پست‌های برق فشارقوی با کسب رتبه اول در ارزیابی پیمانکاران به عنوان بهره‌بردار منطقه شمال و مرکز استان کرمان به تعداد 40 پست فشارقوی با 275 نفر نیروی انسانی انتخاب شده‌ایم.
مدیرعامل شرکت نیرو صنعت در ادامه به اقدامات جدی و برنامه های آتی هدفگذاری شده از سوی این شرکت اشاره کرد و گفت: ارتقا گرید شرکت به رتبه 2 حوزه نیرو، رتبه 3 ابنیه و 4 تاسیسات و تجهیزات از مهمترین برنامه‌های این شرکت در آینده نزدیک است.
وی یادآور شد: البته این شرکت در حوزه‌های دیگری مانند ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات، مشاورره و نظارت و تحقیق و توسعه نیز به صورت جدی فعال است که از جمله پشتیبانی و توزیع پهنای باند و اتوماسیون اداری شرکت‌های مجموعه‌، احداث زیرساخت‌های دیتا سنتر و انتقال فیبر نوری بندرعباس از پروژه های شاخص حوزه آی تی شرکت است.
مدیرعامل شرکت نیرو صنعت در پایان با اشاره به وجود برخی چالش‌های این شرکت همانند دیگر شرکت‌های بزرگ پیمانکاری ناشی از عدم ثبات اقتصادی و تغییرات و نوسانات غیرقابل پیش‌بینی نرخ ارز و مواد و مصالح و بیماری فراگیر کرونا گفت: به رغم این مسائل و مشکلات با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و همت والای همکاران شرکت و به یاری خداوند متعال تاکنون توانسته‌ایم بر چالش‌ها فائق آمده و به هدف شاخص رشد 2 برابری درآمد سالانه و رشد شاخص های کلیدی عملکردی شرکت دست یابیم و امسال نیز به دستیابی این اهداف و فراتر از آن امیدواریم.نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

lastnews

2100 سایت جدید طی یک سال وارد شبکۀ ایرانسل شد

تحقق 75 درصد از فقرزدایی جهان در چین

توسعه اقتصادی چین محصول سختکوشی مردم این کشور است

امکان دریافت غیرحضوری رمز عبور «همراه نوین» فراهم شد

افزایش سقف تامین مالی پروژه انتقال نیروی برق به ارمنستان توسط بانک توسعه صادرات

کارخانه تولید پودر میکرونیزه بنتونیت جاهد در خراسان جنوبی با تسهیلات بانک توسعه تعاون به بهره‌برداری می‌رسد

قدردانی بیماران و مسئولان از خدمات بیمارستان بانک ملی ایران در دوران شیوع ویروس کرونا

کسب 6 رتبه برتر توسط روابط عمومی بانک سپه در پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات

پیام هیئت‌عامل شرکت بیمه معلم به مناسبت روز بیمه

پیام محسن پورکیانی مدیرعامل بیمه البرز به مناسبت روز بیمه

بیمه‌های زندگی، حلقه‌ اتصال آسایش و آرامش

روز بیمه نماد انسجام اهالی صنعت بیمه و تجلیل از خادمان این صنعت است

انتصاب سرپرست مدیریت تحول دیجیتال شرکت بیمه دی

40 درصد رشد در صدور حق بیمه طی هشت ماه نخست سال 99

نخستین نوآوردگاه مرکز نوآوری ایرانسل آغاز شد

قرارداد توسعه دانشگاه خاتم در ناحیه نوآوری پردیس منعقد شد

جهت توسعه‌ی زیرساخت فناوری HLA Typing، توافق‌نامه سرمایه‌گذاری هلدینگ نسیم سلامت پاسارگاد و شرکت پردیس‌ژن امضا شد

رونمایی از مرکز مانیتورینگ یکپارچه سرویس های بانکی وامداد مشتریان

قدردانی ویژه استاندار اردبیل و رییس کمیسیون کشاورزی مجلس از عملکرد بانک کشاورزی

افزایش سقف مبلغ صدور کارت هدیه در بانک سینا

قدردانی وزیر اقتصاد از دکترشیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران به جهت کسب عنوان "برترین‌ بانک دولتی" درجشنواره شهید رجایی

نشان برتر برای بانک مسکن در جشنواره شهیدرجایی

ساخت مدرسه بانک اقتصادنوین در روستای چالشیرین لردگان آغاز شد

پخش زنده مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده نوبت دوم بانک ایران زمین

تعطیلی شعب بانک ایران زمین در استان یزد برای قطع زنجیره بیماری کرونا

دانشجویان روزانه دکتری از تسهیلات بانک توسعه تعاون بهره‌مند می‌شوند

ماه مهر و مهر بانک ملی ایران برای جوانان

دیدار صمیمی مدیرعامل بانک دی با جمعی از فرزندان شاهد

برگزاری جشنواره بیمه های زندگی میلاد نور

انتخاب اعضای هیات مدیره بیمه دانا

جهش قابل توجه سود خالص بیمه نوین در شش ماه نخست سال جاری

تشکیل بازار متشکل بیمه‌ای جهشی بزرگ در صنعت بیمه به شمار می‌رود

برای نخستین بار در صنعت بیمه کشور

رشد 10 درصدی تولید آند، 7 درصدی کاتد و 5 درصدی کنسانتره مس

گزارش معاملات مربوط به عملیات بازار باز

روزانه به طور متوسط 70 میلیون دلار در بازار متشکل ارزی عرضه شد

مشکل برنج های رسوبی، ترخیص درصدی کالا خارج از روال است

به منظور پیشگیری از کرونا سقف کارت به کارت بانک ایران زمین افزایش یافت

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده (نوبت دوم) بانک ایران زمین

افتتاح شعبه بانک ایران زمین در شهرستان ملایر

تحقق ٢٢هزار میلیارد ریال حاشیه سود عملیاتی بانک صادرات ایران در پایان مهرماه

صادرکنندگان نقش مهمی در عبور کشور از شرایط تحریم دارند

رشد 57 درصدی پرداخت تسهیلات بانک صنعت و معدن در هفت ماهه اول سال 99

تامین مواد اولیه و افزایش صادرات با آزادسازی واردات در قبال صادرات و استفاده از ارز متقاضی

ابلاغ سیاست جدید واردات در مقابل صادرات توسط رییس جمهور

راه اندازی کارپوشه الکترونیکی در بانک پارسیان

ایرانسل برترین شرکت اینترنت ‌بی‌سیم ثابت در کسب رضایت کاربران

فرزندان «براگور» با ایرانسل آنلاین شدند

برقراری پوشش های بیمه ای و توانمندسازی سربازان برای ورود به بازار کار توسط بیمه ایران

نسخه جدید اینترنت بانک نسل دوم (Pwa) بروزرسانی شد