آخرین مطالب

پیام مدیرعامل بانک توسعه تعاون به مناسبت دهمین سالگرد تأسیس این بانک بانک و بیمه

  بزرگنمایی:

به مناسبت دهمین سالگرد تأسیس بانک توسعه تعاون حجت‌الله مهدیان رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون طی پیامی ورود به یازدهمین سال فعالیت این بانک را به‌تمامی تعاون گران و تلاشگران عرصه کار و تلاش و همکاران این بانک در سراسر کشور تبریک گفت در متن این پیام آمده است:

به خریدار به نقل از دهمین سالگرد تأسیس بانک توسعه تعاون را حضور محترم مدیران عالی بخش اقتصاد تعاونی کشور، تعاون گران فعال عرصه کار و تلاش، ذی‌نفعان بانک، مشتریان محترم که بدون پشتیبانی آنان؛ به‌طور حتم هر نهاد و سازمانی فلسفه وجودی خود را از دست می‌دهد و البته شما همکاران عزیز صف و ستاد در هر نقطه‌ای که از این سرزمین عزیز و پهناور خدمت می‌کنید، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

یقیناً بدون پشتیبانی و حمایت مقامات عالی محترم کشور، مسئولین و دلسوزان بخش تعاون به‌ویژه مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مقام عالی وزارت و معاونت تعاون و همت و تلاش مجدانه شما کارکنان ساعی و خدوم بانک در تمامی رسته‌های شغلی طی این سال‌ها و پیش از آن به‌ویژه از سال 1368 در قالب فعالیت در صندوق تعاون کشور؛ امروز شاهد وجود چنین سازمانی ارزشمند و اثرگذار در عرصه بانکداری کشور نبودیم. جای آن دارد که به پاسداشت این روز از همگی قدردانی شود. امروز، به جد و بدون هیچ تعصبی عرض می‌کنم این نهاد که وارد دهمین سال تأسیس خود می‌شود با عنایت به رزومه قابل قبولی که در پرتفوی خود ذخیره کرده است، موردتوجه آگاهان شبکه بانکی و مسئولین عالی کشور می‌باشد و باافتخار در اجرای طرح‌های ملی به‌ویژه در جهت کمک به اشتغال‌زائی نقشی فعال داشته و از عاملیت لازم در برخی از طرح‌های ویژه برخوردار است. این‌همه توفیق به لطف وجود شما و همت شما عزیزان می‌باشد. خداوند متعال را شاکرم که در برهه‌ای از زندگی حرفه‌ای تجربه چندین سال همکاری با خانواده بزرگ بانک توسعه تعاون را به اینجانب عطا کرده است.

همکاران عزیز؛ همان‌طور که عنایت دارید محور اصلی فعالیت بانک توسعه تعاون به‌عنوان بانکی توسعه‌ای و تخصصی تأمین و تجهیز منابع لازم برای توسعه و ترویج فعالیت‌های بخش تعاونی کشور است، جنسی از فعالیت و کار و کوشش که به دلیل اهمیت آن در ایجاد اشتغال، توزیع عادلانه ثروت و به خدمت گرفتن تمامی نیروهای فعال یا مستعد فعالیت و ازجمله دهک‌های کمتر بهره‌مند در عرصه‌های مختلف اقتصادی مطابق قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران دارای جایگاهی ویژه است و از این منظر می‌توان بدون مبالغه گفت که نه‌تنها به لحاظ مادی، به لحاظ معنوی نیز این بانک، نهادی حائز اهمیت با رویکرد اقتصادی و اجتماعی محسوب می‌گردد.

بانک توسعه تعاون به‌عنوان جوان‌ترین بانک دولتی جمهوری اسلامی ایران طی سال‌های تأسیس خود باهمت شما به توفیقات چشمگیری در عرصه‌های گوناگون نائل‌آمده است و افتخار خدمت به آحاد جامعه و ازجمله تعاون گران خلاق و ساعی را در بخش‌های مختلف اقتصادی در کارنامه خود دارد. همکاری با سایر نهادها و سازمان‌ها در سرشت این بانک است. چنانچه در چارچوب انعقاد تفاهم‌نامه‌های متعدد به‌منظور جذب و تخصیص منابع ارزان‌قیمت برای توسعه فعالیت‌های تعاونی و افزایش سهم بخش تعاون در اقتصاد کشور وفق اهداف اصلی تأسیس بانک به‌صورت مستمر، فعالیت‌های لازم در امور ذی‌ربط در جریان است. همچنین در بعد ارائه خدمات نوین بانکی سازگار با نیازهای روز جامعه هدف از توسعه بانکداری الکترونیکی و اکنون بررسی و تحقیق درزمینه ایجاد و گسترش بانکداری دیجیتال فعالیت‌های مفیدی صورت گرفته، ضمن آن‌که برنامه‌های آموزشی ضمن خدمت در جهت ارتقای توانمندی‌های کارکنان و آشنایی با ابزارها و شیوه‌های نوین بانکداری به‌منظور ارتقا سطح خدمت‌رسانی به جامعه قابل‌تقدیر است. هرگاه ابتکاری صورت گرفته یا گشایشی در کار بانک حاصل آمده نتیجه توجه و همت همه شما عزیزان بوده است. هرچند به‌طورقطع برای رسیدن به ظرفیت‌های مطلوب کارهای بیشتری نیز وجود دارد و راهی طولانی در پیش داریم؛ چشم‌اندازی که با توجه به انباشته دانش و تجربه شما و البته با سعی و تلاشی که به لطف حق‌تعالی مصروف می‌دارید هرروز روشن‌تر خواهد شد.

همت در یادگیری بیشتر متناسب با شرایط متحول جهان امروز، دقت در انجام وظایف محوله، تقویت حس همکاری و تعامل در درون سازمان و سازمان با مخاطب، مطالعه جهت ایجاد بازارهای جدید و استفاده از تجارب موفق دیگران در این مسیر بی‌تردید می‌تواند راهگشا باشد. ضمن آن‌که نباید هیچ فرصتی را درراه ارتقاء تخصص‌های فردی و سازمانی نادیده انگاشت و از استفاده بهینه امکانات غافل ماند. وظیفه هر یک از ما ارتقا توانمندی‌های فردی و سازمانی در جهت اصلاح و بهینه‌سازی فرایندهای خدمت‌رسانی، متناسب با نیاز مخاطب امروز است؛ و این‌که در این راه هرچند که دشوار باشد از هیچ تلاشی فروگذاری ننمایم تا انشالله همچنان از جایگاهی درشأن برند بانک توسعه تعاون در عرصه‌های ملی و بین‌المللی برخوردار باشیم.

اینجانب اطمینان واثق دارم که تلاش و تعهد دلسوزانه و نوآوری دائمی شما عزیزان با استعانت از درگاه خداوند متعال پشتوانه محکمی برای استمرار خدمات و موفقیت‌های روزافزون می‌باشد و یقین دارم با عنایت به قابلیت‌های گسترده‌ای که در این سازمان نهادینه‌شده است در آینده نیز با حرکت در چارچوب برنامه‌های راهبردی سازمان سربلندتر از همیشه خدمات رسان آحاد مختلف اجتماعی به‌ویژه تعاون گران ساعی و فعال این مرزوبوم باشیم. بانک توسعه تعاون اگرچه به‌ظاهر جوان است اما تجارب باارزشی را درزمینه کار با شرکت‌ها و اتحادیه‌های تعاونی در کارنامه خود دارد، تجربه باارزشی که با توان نیروهای جوان و تحصیل‌کرده ادغام‌شده و حاصل آن سازمانی کارآزموده و فرصت شناس است. مفتخرم که امروز و در ابتدای سال دهم فعالیت بانک توسعه تعاون همراه با شما همکاران محترم در خدمت عزیزان هم‌وطن می‌باشیم؛ و خدای جهانیان را شاکریم که علیرغم تمامی فراز و نشیب‌های زمانه و مشکلاتی که طی چند سال گذشته اغلب به دلیل تحریم‌های ناعادلانه بر اقتصاد ملی و نظام بانکداری کشور تحمیل شد و می‌شود، اکنون و باهمت شما و عنایت مسئولین محترم با نگاهی سرشار از امید و اشتیاق به فعالیت، چشم به آینده دوخته‌ایم و مطابق برنامه‌های مصوب در جهت تحقق اهداف سازمان گام برمی‌داریم.

 نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

آخرین اخبار

اطلاعیه بانک مرکزی در خصوص تراکنش های سامانه های بین بانکی

نظام بانکی حمایت از شرکت های دانش بنیان را دراولویت قرار داده است

مدیرعامل صنعت و معدن به استان کرمان سفر می‌کند

رعایت سیاست های ابلاغی نهادهای بالادستی الزامی است

سود سهام شرکت «سیمان‌خزر» در شعب بانک صادرات ایران پرداخت می‌شود

سهم 62 درصدی بخش تولید در تامین درآمدهای مالیاتی کشور

سومین جشنواره فرشتگان بانک رفاه برگزار شد

رشد 287 درصدی EPS وپاسار

برگزاری مراسم اختتامیه و اعلام اسامی راه یافتگان به مرحله نهایی داوری سومین جشنواره فیلم 180 ثانیه ای بانک پاسارگاد

اولویت های استراتژیک توسعه صنعتی کشور تعیین شده است

نقش کلیدی بانکها در نهادینه سازی مسئولیت اجتماعی در جامعه

بانک پاسارگاد برای دانش آموزان، سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت افتتاح می کند

جوابیه بانک کشاورزی به نود اقتصادی

خدمات دهی به مشتریان بانک سینا متحول می شود

مقابله با فیشینگ، با اپلیکیشن رمزینه

نکات کلیدی در فعال‌سازی رمز دوم پویا

٢٠٠ میلیون ریال جایزه برای دعوت به استفاده از اپلیکیشن «صاپ»

«اپلیکیشن 60»، تضمین امنیت روزانه 10 میلیون تراکنش اینترنتی مشتریان بانک ملی ایران

تدوین رویه‌های شفاف موجب اعتلای کیفیت خدمات بانکی می‌شود

همایش دی در مسیر تعالی برگزار شد

مسئولین برای حفظ تولید و ارتقاء آن با راهبردهای اثربخش از خام فروشی جلوگیری کنند

فعالیت معدنی ها و فولادی ها در کنار یکدیگر مقدس است

ایجاد تابلوی قیمت خرده‌فروشی محصولات فولادی

کسب رکورد تولید آهن اسفنجی در مجتمع فولاد سبا

رشد 38 درصدی تولید در واحد آماده‌سازی تختال

حمایت قاطعانه دستگاه قضا از صنعت کشور

معاون وزیر صمت: نورد گرم 2 فولاد مبارکه باید اجرا شود

حمایت مجمع نمایندگان استان اصفهان از احداث نورد گرم 2 فولاد مبارکه

بالاترین جذب سپرده های بلند مدت و قرض الحسنه در نظام بانکی کشور

طرح ربیع رفاه تمدید شد

اطلاعیه شماره 4 روابط عمومی بانک مرکزی در مورد «رمز دوم پویا»

ارتقاء امنیت مشتریان با پیوستن آنها به پویش"از پویا جویا شوید!"

تقدیر رییس جمهور از اقدامات اثر بخش بانک سپه در پروژه ملی ادغام

نشان روابط عمومی برتر، بر سینه بیمه سرمد

رایزنی رحمانی در نیمه دوم آذرماه با 4 کشور

افزایش شاخص های عمومی و اختصاصی بانک کشاورزی در ارزیابی وزارت امور اقتصادی و دارایی

آثار راه‌یافته به مرحله نهایی داوری سومین جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای بانک‌پاسارگاد مشخص شد

مشتریان برای دریافت رمز پویا فریب سایت‌های جعلی را نخورند

اختتامیه اولین دوره مسابقات قرآنی کارکنان بانک صادرات ایران در مرقد مطهر امام خمینی(ره) برگزار شد

زندگی عادی با وجود تحریم‌ها

در زمینه وصول مطالبات شرایط مشتریان باید در نظر گرفته شود

اهدای لوح تقدیر و تندیس ویژه هشتمین جشنواره تعالی مدیریت تعاونی به بانک توسعه تعاون

تامین مالی تعهدی بنگاه های اقتصادی، ضروری است

سود سهام شرکت «خط دریا بندر» در شعب بانک صادرات ایران پرداخت می‌شود

انتصاب مدیرکل حوزه مدیریت عامل و روابط عمومی بانک سینا

بانک سینا باید در خدمت گروه بنیاد جهت کمک به محرومین باشد

راه اندازی سامانه مدیریت تراکنش های پذیرندگی (شاپرک) در بانک قرض الحسنه مهر ایران

رتبه نخست بیمه پارسیان در ظرفیت مجاز قبولی اتکائی

وزیر صمت در نیمه دوم آذرماه امسال

مدیرعامل بانک‌پاسارگاد به‌عنوان خیر نمونه کشوری انتخاب شد