آخرین مطالب

پیام مدیرعامل بانک توسعه تعاون به مناسبت دهمین سالگرد تأسیس این بانک بانک و بیمه

  بزرگنمایی:

به مناسبت دهمین سالگرد تأسیس بانک توسعه تعاون حجت‌الله مهدیان رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون طی پیامی ورود به یازدهمین سال فعالیت این بانک را به‌تمامی تعاون گران و تلاشگران عرصه کار و تلاش و همکاران این بانک در سراسر کشور تبریک گفت در متن این پیام آمده است:

به خریدار به نقل از دهمین سالگرد تأسیس بانک توسعه تعاون را حضور محترم مدیران عالی بخش اقتصاد تعاونی کشور، تعاون گران فعال عرصه کار و تلاش، ذی‌نفعان بانک، مشتریان محترم که بدون پشتیبانی آنان؛ به‌طور حتم هر نهاد و سازمانی فلسفه وجودی خود را از دست می‌دهد و البته شما همکاران عزیز صف و ستاد در هر نقطه‌ای که از این سرزمین عزیز و پهناور خدمت می‌کنید، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

یقیناً بدون پشتیبانی و حمایت مقامات عالی محترم کشور، مسئولین و دلسوزان بخش تعاون به‌ویژه مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مقام عالی وزارت و معاونت تعاون و همت و تلاش مجدانه شما کارکنان ساعی و خدوم بانک در تمامی رسته‌های شغلی طی این سال‌ها و پیش از آن به‌ویژه از سال 1368 در قالب فعالیت در صندوق تعاون کشور؛ امروز شاهد وجود چنین سازمانی ارزشمند و اثرگذار در عرصه بانکداری کشور نبودیم. جای آن دارد که به پاسداشت این روز از همگی قدردانی شود. امروز، به جد و بدون هیچ تعصبی عرض می‌کنم این نهاد که وارد دهمین سال تأسیس خود می‌شود با عنایت به رزومه قابل قبولی که در پرتفوی خود ذخیره کرده است، موردتوجه آگاهان شبکه بانکی و مسئولین عالی کشور می‌باشد و باافتخار در اجرای طرح‌های ملی به‌ویژه در جهت کمک به اشتغال‌زائی نقشی فعال داشته و از عاملیت لازم در برخی از طرح‌های ویژه برخوردار است. این‌همه توفیق به لطف وجود شما و همت شما عزیزان می‌باشد. خداوند متعال را شاکرم که در برهه‌ای از زندگی حرفه‌ای تجربه چندین سال همکاری با خانواده بزرگ بانک توسعه تعاون را به اینجانب عطا کرده است.

همکاران عزیز؛ همان‌طور که عنایت دارید محور اصلی فعالیت بانک توسعه تعاون به‌عنوان بانکی توسعه‌ای و تخصصی تأمین و تجهیز منابع لازم برای توسعه و ترویج فعالیت‌های بخش تعاونی کشور است، جنسی از فعالیت و کار و کوشش که به دلیل اهمیت آن در ایجاد اشتغال، توزیع عادلانه ثروت و به خدمت گرفتن تمامی نیروهای فعال یا مستعد فعالیت و ازجمله دهک‌های کمتر بهره‌مند در عرصه‌های مختلف اقتصادی مطابق قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران دارای جایگاهی ویژه است و از این منظر می‌توان بدون مبالغه گفت که نه‌تنها به لحاظ مادی، به لحاظ معنوی نیز این بانک، نهادی حائز اهمیت با رویکرد اقتصادی و اجتماعی محسوب می‌گردد.

بانک توسعه تعاون به‌عنوان جوان‌ترین بانک دولتی جمهوری اسلامی ایران طی سال‌های تأسیس خود باهمت شما به توفیقات چشمگیری در عرصه‌های گوناگون نائل‌آمده است و افتخار خدمت به آحاد جامعه و ازجمله تعاون گران خلاق و ساعی را در بخش‌های مختلف اقتصادی در کارنامه خود دارد. همکاری با سایر نهادها و سازمان‌ها در سرشت این بانک است. چنانچه در چارچوب انعقاد تفاهم‌نامه‌های متعدد به‌منظور جذب و تخصیص منابع ارزان‌قیمت برای توسعه فعالیت‌های تعاونی و افزایش سهم بخش تعاون در اقتصاد کشور وفق اهداف اصلی تأسیس بانک به‌صورت مستمر، فعالیت‌های لازم در امور ذی‌ربط در جریان است. همچنین در بعد ارائه خدمات نوین بانکی سازگار با نیازهای روز جامعه هدف از توسعه بانکداری الکترونیکی و اکنون بررسی و تحقیق درزمینه ایجاد و گسترش بانکداری دیجیتال فعالیت‌های مفیدی صورت گرفته، ضمن آن‌که برنامه‌های آموزشی ضمن خدمت در جهت ارتقای توانمندی‌های کارکنان و آشنایی با ابزارها و شیوه‌های نوین بانکداری به‌منظور ارتقا سطح خدمت‌رسانی به جامعه قابل‌تقدیر است. هرگاه ابتکاری صورت گرفته یا گشایشی در کار بانک حاصل آمده نتیجه توجه و همت همه شما عزیزان بوده است. هرچند به‌طورقطع برای رسیدن به ظرفیت‌های مطلوب کارهای بیشتری نیز وجود دارد و راهی طولانی در پیش داریم؛ چشم‌اندازی که با توجه به انباشته دانش و تجربه شما و البته با سعی و تلاشی که به لطف حق‌تعالی مصروف می‌دارید هرروز روشن‌تر خواهد شد.

همت در یادگیری بیشتر متناسب با شرایط متحول جهان امروز، دقت در انجام وظایف محوله، تقویت حس همکاری و تعامل در درون سازمان و سازمان با مخاطب، مطالعه جهت ایجاد بازارهای جدید و استفاده از تجارب موفق دیگران در این مسیر بی‌تردید می‌تواند راهگشا باشد. ضمن آن‌که نباید هیچ فرصتی را درراه ارتقاء تخصص‌های فردی و سازمانی نادیده انگاشت و از استفاده بهینه امکانات غافل ماند. وظیفه هر یک از ما ارتقا توانمندی‌های فردی و سازمانی در جهت اصلاح و بهینه‌سازی فرایندهای خدمت‌رسانی، متناسب با نیاز مخاطب امروز است؛ و این‌که در این راه هرچند که دشوار باشد از هیچ تلاشی فروگذاری ننمایم تا انشالله همچنان از جایگاهی درشأن برند بانک توسعه تعاون در عرصه‌های ملی و بین‌المللی برخوردار باشیم.

اینجانب اطمینان واثق دارم که تلاش و تعهد دلسوزانه و نوآوری دائمی شما عزیزان با استعانت از درگاه خداوند متعال پشتوانه محکمی برای استمرار خدمات و موفقیت‌های روزافزون می‌باشد و یقین دارم با عنایت به قابلیت‌های گسترده‌ای که در این سازمان نهادینه‌شده است در آینده نیز با حرکت در چارچوب برنامه‌های راهبردی سازمان سربلندتر از همیشه خدمات رسان آحاد مختلف اجتماعی به‌ویژه تعاون گران ساعی و فعال این مرزوبوم باشیم. بانک توسعه تعاون اگرچه به‌ظاهر جوان است اما تجارب باارزشی را درزمینه کار با شرکت‌ها و اتحادیه‌های تعاونی در کارنامه خود دارد، تجربه باارزشی که با توان نیروهای جوان و تحصیل‌کرده ادغام‌شده و حاصل آن سازمانی کارآزموده و فرصت شناس است. مفتخرم که امروز و در ابتدای سال دهم فعالیت بانک توسعه تعاون همراه با شما همکاران محترم در خدمت عزیزان هم‌وطن می‌باشیم؛ و خدای جهانیان را شاکریم که علیرغم تمامی فراز و نشیب‌های زمانه و مشکلاتی که طی چند سال گذشته اغلب به دلیل تحریم‌های ناعادلانه بر اقتصاد ملی و نظام بانکداری کشور تحمیل شد و می‌شود، اکنون و باهمت شما و عنایت مسئولین محترم با نگاهی سرشار از امید و اشتیاق به فعالیت، چشم به آینده دوخته‌ایم و مطابق برنامه‌های مصوب در جهت تحقق اهداف سازمان گام برمی‌داریم.

 نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

آخرین اخبار

دو هزار و 118 اشتغال پایدار در روستاهای سیستان و بلوچستان ایجاد شد

اخذ ایزو 10002 برای رسیدگی به شکایات مشتریان توسط بانک سامان

پرداخت سود سهام شرکت «صنایع بهداشتی ساینا» در شعب بانک صادرات ایران

سالروز تأسیس بانکی اجتماعی و سلامت محور

بانک رفاه کارگران نامی پرافتخار در میان سیستم بانکی کشور است

رییس کل بانک مرکزی در جلسه شورای گفتگوی کرمانشاه:

پرداخت مبلغ 15 هزارمیلیارد ریال تسهیلات به صنایع این استان

برگزاری دوره‌های آموزش نت بانک شرکتی برای مدیران مالی شرکت‌ها

بیانیه‌ بانک‌پاسارگاد در خصوص انتشار تحلیل‌های نادرست و ناقص از صورت‌های مالی بانک توسط برخی از رسانه‌ها

لزوم پایش مستمر وضعیت واحدهای صنعتی فعال در کشور

تسهیلات اعطایی بانک رفاه در قالب طرح های اعتباری و تسهیلات تکلیفی در یک نگاه

پایان مردادماه، آخرین مهلت شرکت در قرعه‌کشی حساب های پس انداز بانک ملی ایران

مطالعۀ طرح ایجاد واحدهای پایلوت در دستور کار فولاد مبارکه

افتتاح کارخانۀ تولید بنتونیت در شرکت فولاد سنگان

برگزاری هفتمین پویش ملی ایران به لبخند تو زیباست با حضور حدود 7هزار نفر در پارک کوهستانی صفه اصفهان

900 میلیارد تومان در نمایشگاه بومی سازی فولاد، قرارداد منعقد شد

"مهدی آباد" پیشتاز در رشد

صنایع سنگان به شبکه سراسری گاز متصل شدند

توسعه حمل و نقل ریلی در اولویت برنامه‌های شرکت عمران شهرهای جدید است

توسعه حمل و نقل ریلی در اولویت برنامه‌های شرکت عمران شهرهای جدید است

12 مزیت حساب سپرده سرمایه گذاری ممتاز بانک مسکن

طرح تام کاد به زودی در دولت تصویب می‌شود

کاهش تقاضا و افزایش صدور پروانه ساختمان عامل کاهش قیمت مسکن است

مدیران خدمات پس از فروش ایران‌خودرو از اکیپ‌های امدادی مستقر در جاده هراز و نمایندگی‌های شهر بابل بازدید کردند

نگاه دولت به فناوری های نوین مثبت است

داخلی سازی 7 قطعه از قطعات میز اول تعمیق ساخت داخل به تولید انبوه رسید

ظرفیت خزانه سکه بانک سامان افزایش یافت

یادداشت دکتر عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی

تقدیر از آزادگان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

نشست مشترک با کمیسیون تجارت و تجار ایرانی فعال در افغانستان

پرداخت 15هزار میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون به بنگاه‌های خردومتوسط در مناطق روستایی و عشایری

کمک 313 هزار میلیارد ریالی بانک ملی ایران به رونق بخش های اقتصادی

سمینار تامین مالی شرکت های دانش بنیان صادراتی برگزار می شود

حمایت بانک ایران زمین از بهره برداری خط تولید جدید شرکت فولاد اکسین اهواز

برگزاری مرحله دوم قرعه کشی " طرح همگامان سپه 2"

اعضای سامانیوم تسهیلات کارت اعتباری می‌گیرند

برگزاری ششمین برنامه از پویش ملی ایران به لبخند تو زیباست با حضور حدود 3 هزار نفر در قهجاورستان

رشد16درصدی تسهیلات اعطایی ریالی-صادراتی در بانک توسعه صادرات

شمارش معکوس برای شرکت در قرعه‌کشی حساب های پس انداز بانک ملی ایران

حضور بیمه نوین در نمایشگاه بین‌المللی مادر، نوزاد و کودک

مجمع عمومی عادی سالانه بانک سینا نوبت دوم برگزار شد

راه حل جامع بانک سامان برای پرداخت یارها

اعطای تسهیلات به جامعه پزشکی کشور در قالب طرح مهر سلامت 98

سرمایه گذاری7 میلیون یورویی در ساخت نیروگاه 10 مگاواتی چادرملو

برای تامین هزینه ها در شرایط تحریم دست در جیب مردم نکردیم

خبرنگاران با فناوری «بلاک چین» آشنا می شوند

مهمترین شاخص حکمرانی خوب، بهره مندی از ذینفعان در تصمیم گیری هاست

بانک صادرات ایران بیش از ٤ میلیارد دلار تسهیلات صندوق توسعه ملی پرداخت کرده است

اولویت ارائه تسهیلات درنظر داشتن اهلیت و صلاحیت مشتریان است

حمایت بانک رفاه از برگزاری جشن تولد کودکان هموفیلی خراسان جنوبی