مدیر تکنولوژی و توسعه چادرملو :
باید تولید فولاد کیفی را در کشور توسعه دهیم
يکشنبه 1 اسفند 1400 - 11:52:13
روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو
مدیر توسعه و تکنولوژی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: تولید  فولاد های آلیاژی و کیفی ارزش افزوده زیادی دارد و در این حوزه باید تولید خود را توسعه دهیم.
به گزارش خریدار ،  بزرگمهر غفرانی در همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در صنعت فولاد کشور افزود: بدون شک تولید فولاد کیفی درآمدهای زیادی را نصیب کشور می کند و باید تلاش کنیم در این حوزه تولید خود را بیش از پیش توسعه دهیم.
وی گفت: در این همایش صحبت از توسعه و فرصت‌های سرمایه‌گذاری است در حالی که ما باید در صنعت فولاد کیفی تلاش خود را بیشتر کنیم چون ارزش افزوده زیادی نصیب کشور می کند.
مدیر توسعه و تکنولوژی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو تاکید کرد: در  حالی که در افق 1404 در نظر داریم سالانه 55 میلیون تن سنگ آهن تولید کنید ولی در این افق آمادگی لازم را برای تولید این مقدار سنگ آهن نداریم.
غفرانی افزود: در حال حاضر تولید سنگ آهن در کشور به 35 میلیون تن رسیده است اما مشکلات در این بخش سبب شده است که شرایط مناسبی را نداشته باشیم.
وی تاکید کرد: به نظرم باید تولید سنگ آهن را در همین میزان 35 میلیون تن در سال نگه داریم تا بتوانیم علاوه بر این در حوزه تولید محصولات فولاد کیفی در جهان توانمندی‌های خود را نشان دهیم.
همایش فرصت‌های سرمایه‌ گذاری در صنعت فولاد کشور با حضور کارشناسان، مدیران و متخصصان صنعت فولاد و ذخایر معدنی کشور روز یکم اسفند ماه سال جاری در هتل المپیک تهران برگزار می شود.

http://kharidaar.ir/fa/News/9845/باید-تولید-فولاد-کیفی-را-در-کشور-توسعه-دهیم
بستن   چاپ