همراه اول عنوان روابط‌عمومی هوشمند ایران را از آن خود کرد
دوشنبه 27 دي 1400 - 14:54:06
روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران

با کسب بالاترین امتیاز، روابط‌عمومی همراه اول در هفدهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط‌عمومی و هجدهمین دوره جشنواره برترین‌های روابط‌عمومی ایران، نشان ویژه روابط‌عمومی هوشمند را دریافت کرد و به‌عنوان روابط‌عمومی برتر در بخش ارتباطات رسانه‌ای معرفی شد.

به گزارش خریدار به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، روز یکشنبه 26 دی 1400، «هفدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی» و «هجدهمین دوره جشنواره برترین های روابط عمومی ایران» با حضور جمعی از مدیران، کارشناسان و اساتید روابط عمومی ایران و تعدادی از اساتید بین المللی، در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

در این مراسم خانم تسوکو سوقی هارا، رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی (IPRA) در پیامی ویدئویی به این رویداد، ضمن استقبال از برگزاری این سمپوزیوم و موضوع آن یعنی «روابط عمومی پساکرونا» اظهار کرد: نمی توانیم تأثیراتی که کووید 19 بر امر روابط عمومی داشته را نادیده بگیریم. این سمپوزیوم درصدد آن است تا بگوید روابط عمومی ها باید چه آمادگی هایی را برای مواجهه با پساکرونا کسب کنند.

وی افزود: با توجه به اینکه تغییرات مهمی را در نوع روابط عمومی پساکرونا شاهد خواهیم بود، روابط عمومی ها باید به مواردی نظیر تقویت کانال های دیجیتال و برخط بپردازند؛ هر چند که امیدواریم این رویداد بتواند نقشه راهی برای روابط عمومی پساکرونا ارائه دهد.

همچنین در این سمپوزیوم بین المللی اساتیدی از ایران و کشورهای دیگر در نشست های تخصصی درباره روابط عمومی پساکرونا به بحث و گفتگو پرداختند. در ادامه این رویداد و در هجدهمین دوره جشنواره برترین های روابط عمومی ایران که همه ساله همزمان با سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی برگزار می شود، از روابط عمومی های برتر ایران تقدیر به عمل آمد.

در بخش معرفی برترین های روابط عمومی ایران، روابط عمومی همراه اول با کسب بالاترین امتیاز از ارزیابی های علمی و تخصصی صورت گرفته موفق به دریافت نشان ویژه «روابط عمومی هوشمند» شد.

همچنین روابط عمومی همراه اول با توجه به جمع بندی و تصمیم هیأت داوران به عنوان «روابط عمومی برتر» در حوزه «ارتباطات رسانه ای» در سال 1400 معرفی شد و شایسته دریافت لوح و تندیس این جشنواره گردید.

روابط عمومی همراه اول در راستای برنامه راهبردی این اپراتور و با مأموریت تحقق رویای دیجیتال سعی داشته با برقراری ارتباطات دیجیتال رسانه‌ای، ارتباط خود با مشترکان و رسانه‌ها را تقویت کرده و به صورت هوشمند دسترسی ذینفعان به اطلاعات و خدمات موردنیاز را فراهم کند.

هفدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی با همکاری «انجمن بین المللی روابط عمومی» و با حضور، سخنرانی و ارائه مقاله توسط استادان برجسته ایرانی و خارجی با موضوع «روابط عمومی پساکرونا؛ تغییرات، الزامات و پیامدها» و برگزاری دو کارگاه تخصصی با عناوین «نحوه تهیه و تنظیم پیوست ارتباطی و الزامات ناشی از دوره پساکرونا» و «ویکی پدیا و کاربردهای آن در روابط عمومی» عصر روز یکشنبه 26 دی ماه به کار خود پایان داد.


http://kharidaar.ir/fa/News/9518/همراه-اول-عنوان-روابط‌عمومی-هوشمند-ایران-را-از-آن-خود-کرد
بستن   چاپ